Skip links

KULLANICI SÖZLEŞMESİ VE HİZMET ŞARTLARI

Bitest isimli yazılım Karekta Bilgi Teknolojileri Eğitim Ve Danışmanlık Limited Şirketi’ ne ait bir
üründür. Bitest; Karekta tarafından oluşturulan bir platform olup, bu platformu ve platform üzerinden sağlanan tüm ürün ve hizmetleri kapsamaktadır.

Bitest; Ennegram sistemi temel alınarak hazırlanan metinler ve sorulara verilen cevapların buna uygun
şekilde oluşturulan algoritmalar ile değerlendirilerek yorumlanması, neticelendirilmesidir. Elde edilen sonuçlar ve analizlerin verileri ile kullanıcıların birbirleri ile bağlantı kurmasına, topluluklara katılma veya yeni topluluklar oluşturmasına, eğitim hayatına ilişkin bir kısım tercihlerine ve kariyer tercihlerine yardımcı olmayı amaçlayan hizmetler geliştirmektedir.

Ayrıca işletmelere uygun hedef kitleye ulaşabilme ve büyüme imkânı sunma; işletmelere çalışma arkadaşlarının birbirleri ve işletme ile uyumluluğunu değerlendirme ve buna uygun analiz sonuçları önerme ile yeni çalışma arkadaşları tercihinde yardımcı olmayı amaçlayan hizmetler geliştirmektedir. Örneğin; çalışma pozisyonuna uygunluk, çalışma pozisyonundakilerin birbirleri ile uyumu, takım verimlilikleri, yeni çalışma arkadaşları tercihleri v.b. hususlar işletme tarafından platform üzerinden belirlenen kriterlere göre dizayn etme imkânı sağlamaktadır. 

Bitest ücretsiz bir platform olup, platform üzerinden hizmete sunulan ürünler, hizmetler ve içerikleri aşağıda sayılan haller dışında ücretsizdir. 
– Kullanıcıların eğitim hayatı tercihlerine yardımcı olmak için; test sonuçlarının sisteme kayıtlı sınavlarda başarı sırası/alan parametrelerine uygun olarak yorumlandığı ve buna uygun önerilerin sıralandığı hizmetler ücretlendirilir. Bu hizmetin kullanımı için kullanıcı, panel giriş kodu satın almalıdır. Satın alınacak panel giriş kodu ücreti ….TL+KDV dir. 

– İşletme çözümlerine yönelik hizmetlerde, yönetici paneli kullanımı ile değerlendirilecek kişi sayısına yönelik lisans kodu satın alınması gerekmektedir. Yönetici paneli üyeliği ve üyelik şartları için tıklayınız. Bitest, test sonuçlarının yorumlanması ve analizi kapsamında size özel kişiselleştirilmiş deneyimler yaşamanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda yorumlanan test sonuçlarınız kapsamında elde edilen veriler size uygun içerikler, etkinlikler, plan ve programların size sunulması amaçlanmaktadır. 

Ayrıca platform kapsamında size özel kişisel gönderilerinizi oluşturabilir, video ve fotoğraflarınızı paylaşabilir, diğer kişi ve kuruluşlarla iletişim kurabilir, topluluk oluşturabilir veya bir topluluğa katılabilirsiniz. Bitest yukarıda sayılan haller ve hizmetler dışında ücretsiz bir platformdur. Bu bağlamda platformun sürdürebilirliği, hizmet kalitesinin arttırılması, kullanıcıların daha kaliteli zaman geçirebilmeleri ve ilgi alanlarına yönelik daha fazla özelleştirilmiş içeriğe ulaşabilmeleri amacıyla sizlere reklamlar gösterebileceğimizi kabul etmektesiniz. Bu sonuçlarınız elde edilebilmesi için kişisel verileriniz işlenmektedir. 

Bitest, kullanıcıları ile reklamverenler arasındaki ilişkileri yönetirken gizliliğe önem verir. Bu kapsamda reklamverenlere kim olduğunuzu söylemeden hedef kitlede yer alabileceğiniz reklamların gösterileceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. Özel olarak izin vermediğiniz sürece size ait ve sizi doğrudan tanımlayan bilgileri reklamverenler ile paylaşmayız. Ancak test sonucu veya platform kullanımı sonucunda elde edilen ve yorumlanan veriler anonim olarak raporlanabilir ve 3. Taraflarla paylaşılabilir. Buna ilişkin detaylar için veri paylaşımı ve gizlilik ilkelerimize göz atabilirsiniz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.
Keşfet
<->